Balls Bounce 2 : Puzzle Challenge

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.15.3028
  • Dil Türkçe
  • Firma Noodle
Balls Bounce 2 mobil oyununda tuğlaları yıkarak bir sonraki seviyeye geçmeye çalışacaksınız.

Balls Bounce 2: Puzzle Challenge mobil oyunu elinizde bulunana toplar ile platform içerisinde yer alan tuğlaları kırarak ilerleyeceğiniz renkli ve heyecanlı bir mobil oyundur. Oyunda tuğlalar üzerinde yazan sayı kadar o tuğlaya topla  vurmanız gerekiyor.

Tuğla kırıcı ve bubble shooter oyunları arasında eşsiz bir karışım olarak karşımıza çıkan bu eğlenceli mobil oyunda ne kadar çok puan toplarsanız o kadar güçlenirsiniz. Yüzlerce meydan okuyucu seviyesinde, tahtadaki tuğlaları ortadan kaldırarak aşamaları temizleyin. Bu tuğla kırıcı blok oyunu birinci olarak oyunun seyrini değiştirebilirsiniz. 

Oyunu oynamak için parmağınızı kaydırın, topları atın, tüm tuğlaları kırın ve tüm bulmaca zorluklarını bitirin. Puanınızı beceri ve konsantrasyona göre artırın, arkadaşlarınızla birlikte meydan okuyacaksınız. Her zaman daha fazla puan kırmak için hızlı atışlar yapın. Fırlattığınız topların tuğlalar arasında gezmesini sağlayın.

Oyunu oynamak isterseniz internetsiz bir şekilde de oynayabilirsiniz. Binden fazla oyun seviyesini tek tek geçmek için platformdaki tuğlaları kırın. Hiçbir zaman sınırı, boş zamanını öldürmek için en iyi gündelik oyun olarak gördüğümüz Balls Bounce 2 oyununda sizde eğlenebilirsiniz. Üstelik eğlenceli olduğu kadar ücretsizde, Android cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Balls Bounce 2 : Puzzle Challenge indir